Quaz
10/21/06, 4:11 AM
Tanatos zawieszony

Prosto z mojego bloga na quaz.org:

Prawdopodobnie już zauważyliście, ale teraz będzie to oficjalne. Tanatos ulega zawieszeniu na czas nieokreślony. Okazuje się jednak, że znalezienie 10+ godzin tygodniowo na narysowanie strony w momencie kiedy ma się pracę na pełny etat jest po prostu nierealne. Przynajmniej w tej chwili. Nie będę tutaj tłumaczył szczegółowo tego, iż musiałbym rysować w każdej wolnej minucie, a przecież w takiej sytuacji stałoby się to torturą zamiast przyjemności.

Nie zamierzam pogrzebać Tanatosa, ale muszę jakoś się zorganizować, przyzwyczaić do nowej sytuacji, a może i przejść jeszcze kilka przemian życiowych, a wtedy zobaczymy. W tej chwili po prostu nie daję rady. Nie mówię, że Tanatos od teraz nie będzie w ogóle aktualizowany, może narysuję jakąś stronę od czasu do czasu, ale to będą nieregularne i bardzo rzadkie aktualizacje. Zdaję sobie sprawę, że nawet normalnie wolno to szło, więc i tak niewiele to załatwi.

Nie chcę wypadać z rysowania komiksów, więc Gamer9 będzie dalej aktualizowany. Nie dlatego, że wolę go od Tanatosa czy dlatego, iż ma większą popularność (chociaż ma). Wynika to po prostu z tego, że narysowanie odcinka G9 trwa 3-4 razy krócej niż Tanatosa. I sprawdziłem już, że Gamer9 jestem w stanie udźwignąć pracując chociaż to też nie jest łatwe. Uśmiercenie Gamer9 i tak nie dałoby mi dość czasu, aby rysować Tanatosa.

Wiem, że parę osób będzie niezadowolonych, ale inaczej po prostu nie mogę. Chcę i zamierzam opowiedzieć historię z Tanatosa do końca, ale kiedy i jak to zrobię - tego nie wiem. Na pewno nie dam rady teraz.
©2005-2006 Tomasz Drabik. Wszystkie prawa zastrzeżone.